Участь Навчально-наукового центру радіаційної безпеки у роботі 8-го Євразійського радіологічного форуму
- Posted by editor2 editor2
- On July 4, 2019
- 0 Comments
Директор Навчально-наукового центру радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченко Асламова Людмила Іванівна з 25 червня по 29 червня 2019 року взяла участь у роботі 8-го Євразійського радіологічного форуму, який було проведено в Республіці Казахстан (м. Нур-Султан) Казахстанським радіологічним товариством спільно з Міжнародним Агентством з Атомної Енергії (МАГАТЕ).
Л.І.Асламова отримала статус експерта МАГАТЕ, успішно склала іспит департаменту безпеки ООН, що дало можливість взяти участь (у якості експерта/лектора МАГАТЕ) у роботі цього поважного заходу.
Під час роботи 8-го Євразійського радіологічного форуму висвітлювались сучасні вимоги з якості та безпеки при медичному опроміненні, зокрема: розробка навчальних програм з підготовка медичних фізиків, відповідальних за радіаційну безпеку тощо. Особливу увагу на форумі приділяли питанням зменшення радіаційного опромінення персоналу та пацієнтів при інтервенційній радіології.
Учасниками заходу були понад 300 фахівців з 28 країн світу, а саме радіологи, клінічні, медичні фізики та вчені з провідних наукових центрів Європи, Азії, Індії, Росії. Київський національний університет імені Тараса Шевченко було представлено Асламовою Л.І – директором Навчально-наукового центру радіаційної безпеки університету, яка успішно виступила з доповіддю «Імплементація системи підтвердження кваліфікації та сертифікації медичних фізиків, експертів з радіаційного захисту».
За оцінками учасників та організаторів, зазначений міжнародний форум пройшов на найвищому рівні та був надзвичайно корисний щодо отримання нових знань. Всі завдання від МАГАТЕ були успішно виконані у повному обсязі.
Директор
Навчально-наукового центру
радіаційної безпеки Л.І. Асламова
0 Comments