Маєте запитання? +38 (044) 521-32-84 або vomfi.info@gmail.com

VІІ міжнародна конференція Медична фізика дати заходу

• Posted by redox
  • On April 3, 2018
  • 0 Comments

Міжнародна агенція з атомної енергії
Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Державна інспекція ядерного регулювання України
Національна академія медичних наук України
Всеукраїнське об’єднання медичних фізиків та інженерів
Асоціація клінічної та академічної радіології України

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі

в V ІІ  міжнародної конференції

Медична фізика – сучасний стан, проблеми, шляхи розвитку. Новітні технології”, 27-28 вересня 2018 року, м. Київ, Україна

Тематика конференції

Секція 1. Навчання та підготовка медичних фізиків
Секція 2. Інноваційні технології в медицині
Секція 3. Радіаційний захист
Секція 4. Біомедична інженерія

Важливі дати .

Реєстрація учасників та прийом тез доповідей до 14 вересня 2018 року .

Проект програми до 21 вересня 201 8 року .

Місце проведення. Конференція відбудеться в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Головний червоний корпус, вул. Володимирська, 60.

До відома учасників конференції. Можливі форми участі: пленарна доповідь, усний доповідь, постер. Організаційний комітет після розгляду наданих матеріалів залишає за собою право вилучити ті, що не відповідають тематиці конференції або оформлені неправильно, змінити форму подання доповіді або запропонувати іншу секцію. Всі учасники отримують міжнародний сертифікат. Найкраща молодіжна доповідь буде нагороджена спеціальною відзнакою програмного комітету та публікацією статті в журналі, затвердженим переліком ДАК.

Організаційний внесок. Включає: програму, збірник тез, міжнародний сертифікат, обід, кава-брейк, роздавальні матеріали, оренда приміщень.
Організаційний внесок становить для студентів та членів ВОМФІ до 21.09.2019 – 80 грн.
Для громадян України до 18.09.2018 – 120 грн., До 25.09.2018 – 180 грн., При оплаті під час реєстрації (за попередньою домовленістю) 27.09.2018 – 300 грн.
Для громадян інших країн – 40 євро.

Публікації. Планується видання збірника тез. Тези будуть надруковані за умови, що принаймні один з авторів зареєструватися для участі в конференції та сплати організаційної внески.

Проживання: Заплановане проживання учасників у житловому комплексі університету в номерах готельного типу без сніданку (1-2 особи в номері – орієнтовна вартість проживання 1 особа від 303,00 грн. / День).

Деталі за тел. +38 (044) 5213284, vomfi.info@gmail.com , radbez@gmail.com

З повагою, Оргкомітет.